zakład pogrzebowy

 
Organizacja pogrzebu
Drodzy Państwo:

Rozumiemy jak trudny może być czas po zgonie osoby bliskiej naszemu sercu. Wolimy aby rodzina i bliscy skupili się na czczeniu pamięci zmarłej osoby, a nasz zakład zorganizuje pogrzeb. Nasz zakład usług pogrzebowych oferuje swoje usługi w Pruszczu Gdańskim, Gdańsku, Straszynie i okolicach.

Jeżeli zgon odbył się w domu, proces rozpoczynają Państwo poprzez zgłoszenie zgonu u lekarza pierwszego kontaktu który wystawi "kartę zgonu". Następnie prosimy o telefon do nas. Pracownicy zakładu przyjeżdżają po ciało i zabierają je do chłodni. Jeżeli zgon odbył się w szpitalu, szpital wystawi "kartę zgonu". Ciało czeka w chłodni około 3 dni, na pogrzeb. Międzyczasie nasz zakład finalizuje wszystkie czynności potrzebne do zorganizowania pogrzebu, a także stypę, jeżeli będzie, to znaczy: wyrabiamy Akty Zgonu; wyznaczamy termin i lokalizację ceremonii; kopiemy grób; zamawiamy mszę lub kaplicę i oprawę muzyczną; transportujemy ciało, kwiaty i rodzinę na cmentarz; odprawiamy ceremonię. Po ceremonii zasypujemy mogiłę, układamy kwiaty i transportujemy rodzinę na stypę. Dodatkowe detale zawsze są do uzgodnienia. Oferujemy nasze kompleksowe usługi pogrzebowe w Gdańsku, Pruszczu Gdańskim, Straszynie i okolicach.


GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY W PRUSZCZU GDAŃSKIM i PRZYLEGŁYCH PARAFIACH

 

Całodobowo udzielamy infor..

Całodobowo udzielamy informacji pogrzebowej. Dzwoniąc pod numer 697-536-771 uzyskacie Państwo wszelką pomoc w tych trudnych chwilach. Finansujemy pogrzeby z ZUS, KRUS, MSWiA. Przed biurem posiadamy parking.

..zobacz więcej   Mementis - kompleksowe uslugi pogrzebowe kompleksowa sieć usług pogrzebowych uslugi pogrzebowe i opieka nad grobami

licznik odwiedzin - 21928204        | mapa strony | © 2005-2010
Usługi pogrzebowe, pogrzeby - organizacja pochówku
Zakład Usług Pogrzebowych Światłość Wiekuista, pogrzeby Gdańsk Pruszcz Gdański Trójmiasto